Booster OD ZERA DO BOHATERA – program wspomagający wyłącznie dla Sówek ADVANS LANGUAGE SCHOOL.

Serdecznie zapraszamy na BOOSTER – program wspomagający naukę stworzony wyłącznie z myślą o uczniach ADVANS LANGUAGE SCHOOL.

BOOSTER został podzielony na dwa etapy. Pierwszy etap (BOOSTER 1) obejmuje pierwszą i drugą część kursu OZDB. BOOSTER 2 obejmuje końcową, trzecią cześć programu A1 i pomaga uczniom swobodniej wejść w poziom A2. Program jest opcjonalny – oznacza to, iż nie wzięcie w nim udziału w żaden sposób nie wpływa na otrzymanie certyfikatu lub zaliczeń na poziomie A1. Został stworzony wyłącznie w odpowiedzi na sugestie uczniów, jakie pojawiły się na ewaluacjach w semestrze zimowym 2022/23. Program umożliwia dodatkową, aktywną godzinę nauki w tygodniu i jest płatny. Oprócz płatnego programu szkoła niezmiennie oferuje bezpłatne zajęcia poziomujące (“Poziomka”) przygotowane na poziomie A1.

Edycja wiosenno – letnia (BOOSTER 1) została stworzona z myślą o Sówkach z grup 2- 6. W semestrze jesienno – zimowym ADVANS umożliwi również wzięcie udziału w BOOSTERZE 1 grupom obecnie rozpoczynającym kurs (S7, 8, 9 SSBS1 i SSBS2). W tym samym czasie rozpocznie się również BOOSTER 2, czyli program obejmujący ćwiczenia z trzeciej, ostatniej części poziomu A1 dla Sówek 2-6.

Program trwa 12 tygodni (trzy miesiące) a jego całkowity koszt wynosi £59.00. Cena pojedynczej lekcji w programie to zaledwie £4.90 (około 25 złotych).

BOOSTER 1 podzielony jest na dwanaście bloków sesyjnych trwających 60 minut i kładzie nacisk na głównie na ćwiczenia słuchowo – konwersacyjne. Oznacza to, że przez całość sesji uczniowie będą wykonywać zadania oparte na plikach audio, słuchając i ćwicząc brytyjski akcent (pliki audio nagrane przez M i P. Evans). Sesje będą kłaść nacisk na dane zagadnienia, ale zawierać kompilację wiedzy zdobytej już przez dane grupy (oznacza to, iż w przykładowym dialogu z pierwszej sesji pojawią się nie tylko cyfry i podawanie czasu, ale i zwroty i wyrażenia, które pojawiły się w kursie znacznie poźniej).

Każdy uczeń otrzyma “Niezbędnik”, czyli mini podręcznik w wersji elektronicznej oparty na programie OZDB, w którym zawarte są zagadnienia z Boostera.

Otrzymaliśmy dużą ilość zgłoszeń z różnych grup, więc aby umożliwić uczniom komfort nauki, zdecydowaliśmy zmniejszyć ilość osób na zajęciach i utworzyć dwie alternatywne sesje.

Zajęcia dla Sówek 2, 3 i 4 bedą odbywać się w każdą środę o godzinie 19.00 / GRUPA 1, salka AC2

Zajęcia dla Sówek 5 i 6 będą odbywać się w każdy czwartek o godzinie 19.00 czasu brytyjskiego /GRUPA 2, salka AC2

PROGRAM:

SESJA NR 1. Zagadnienia: podawanie czasu, omawianie rodziny, TO BE, HAVE GOT.

SESJA NR 2. Zagadnienia: rutyna, podstawowe przymiotniki, pytanie nawiasowe, alfabet, Present Simple.

SESJA NR 3. Zagadnienia: zawody, dopełniacz saksoński, Present Continuous.

SESJA NR 4. Zagadnienia: nazwy własne, zwroty z czytanek (“Let me tell you something about my brother George”, “Great Britain”), przymiotniki związane z miejscami.

SESJA NR 5. Zagadnienia: Czasownik modalny CAN, zamawianie napojów i posiłków

SESJA NR 6. Zagadnienia: Pogoda, czytanki wraz ze zwrotami i wyrażeniami, (“It’s chucking it down”, etc.), powtórka czasów.

SESJA NR 7. Zagadnienia: owoce, warzywa, wyrażanie preferencji.

SESJA NR 8. Zagadnienia: czas przeszły Past Simple, czasowniki nieregularne, czytanki

SESJA NR 9. Zagadnienia: Mówienie o pogodzie w czasie przeszłym, “What did you do when you were a child?”, daty urodzenia

SESJA NR 10. Zagadnienia: czas Future Simple, miesiące, pory roku, pogoda w czasie przyszłym

SESJA NR 11. Zagadnienia: czytanka “Martin and I”, zwroty, słówka, czas teraźniejszy, przeszły i przyszły

SESJA NR 12. Konstrukcja “There is, There are”. Podstawowe przysłówki miejsca (on, at, in front of, behind, itp.).

Sesje prowadzi mgr Monika Rogulska.

Pliki audio, materiały i ćwiczenia: Paul and Moni Evans.

Opłaty przyjmowane są do 11/04/2023. Faktury PAYPAL zostaną wysłane zainteresowanym w prywatnej wiadomości.

_________________________________________

Daty sesji środowych grupy nr 1:

12/4, 19/4, 26/4, 03/5. 10/5, 17/5, 24/5, 31/5, 7/6, 14/6, 21/6, 28/6 – wszystkie sesje godzina 19.00 UK / 20.00 PL

Daty sesji czwartkowych grupy nr 2;

13/4, 20/4, 27/04, 04/5, 11/05, 18/05, 25/05, 01/6, 8/06, 15/06, 22/6, 29/6 – wszystkie sesje godzina 19.00 UK / 20.00 PL

Osoby zdecydowane na wzięcie udziału w kursie uprzejmie proszone są o zarezerwowanie miejsca kontaktując się z lektorem głównym (Moni Evans). Można również potwierdzić swój udział wpisując “potwierdzam” pod postem o BOOSTERZE, jaki pojawi się na grupie SÓWKI RAZEM.

ZAPRASZAMY!!!

Back to top