Witaj w Advans!
Brytyjski angielski na start!

Brytyjski angielski na start!

Jeśli rozważasz naukę brytyjskiego angielskiego – trafiłeś pod dobry adres.
W ADVANS rozpoczynasz “od zera” a kończysz będąc biegłym językowo – taki jest plan. Możesz uczyć się aktywnie (cotygodniowe lekcje na komunikatorze ZOOM), jak i korzystając z opcji wolnego słuchacza – czyli oglądając lekcje z innych klas, bez aktywnego udziału ze swojej strony. Jako wolny słuchacz masz możliwość wzięcia udziału w kilku bonusowych lekcjach, jakie szkoła oferuje raz w tygodniu. W ostatnim tygodniu miesiąca odbywa się również spotkanie klasowe z Native Speakerem.
Twoja “podróż” z językiem angielskim odbywa się pod okiem tych samych lektorów, więc najpierw zależy nam na tym, by dobrze Cię poznać. Uczymy holistycznie – zarówno ja, jak i mój mąż Paul jesteśmy Twoimi mentorami. Sprawdzamy Twoje możliwości, motywujemy Cię, wykraczamy poza ramy nauczania języka.
Literatura, sztuka, kultura, historia i tradycja Zjednoczonego Królestwa są dla nas równie ważne, jak i język.
W toku nauki i wkraczania na wyższy stopień zaawansowania, uczysz się u nas języka, ale i czytasz książki, oglądasz kultowe filmy, poznajesz kraj i jego obyczaje.
Z tego właśnie powodu nie oferujemy typowej rekrutacji na kursy językowe na różnych stopniach zaawansowania. Kurs jest jeden – od zera do biegłości. Wierzymy, że rozpoczynając naukę z nami będziesz chciał więcej, z lekcji na lekcję. Oferujemy autorskie programy nauczania, ciekawe, kolorowe materiały i ciepłą, bezstresową atmosferę pozwalającą bezpiecznie pokonywać strach przed mówieniem w obcym języku.
Jeśli chcesz usłyszeć i zobaczyć, jak uczymy, dołącz do grupy Advans Classroom, na której znajdziesz darmowe lekcje gramatyki i podstaw angielskiego. Jeśli zajęcia Cię przekonają – zdecyduj się na naukę w naszej szkole.
Uwaga – nie udzielamy lekcji indywidualnych.
Zapisy do ADVANS odbywają się kilkakrotnie w ciągu roku, zazwyczaj wiosną (w semestrze letnim) i jesienią
(w semestrze zimowym). Jeśli więc myślisz o nauce “na poważnie” – nie zwlekaj!