Witaj w Advans!
W Advans

W Advans

🦉Sówki 1

Zajęcia w czwartki i soboty o 20⁰⁰UK / 21⁰⁰PL 

W grupie (wg rejestracji na platformie Patreon): Paola, Dominika, Monika, Magda Z., Damian, Ela, Paweł, Jolanta, Anna D., Ewa,  Daria H., Ewelina, Grzegorz, Gabriela, Adam, Joasia, Monika Cz., Anita, Sylwia

🦉Sówki 2

Zajęcia w poniedziałki o 20⁰⁰UK / 21⁰⁰PL 

W grupie (wg rejestracji na platformie Patreon): Joanna M., Beata R., Bogusia, Beata Cz., Pamela, Ala, Małgosia, Renata J., Katarzyna, Halina, Jola, Ola, Renata 

🦉Sówki 3

Zajęcia we wtorki o 20⁰⁰UK / 21⁰⁰PL 

W grupie (wg rejestracji na platformie Patreon):Jola J., Sylwia S., Sylwia B.M., Wojtek, Marlena, Aneta, Dagmara, Paulina, Małgosia K., Joasia J., Dorota, Joasia Sz.

🦉Sówki 4

Zajęcia w soboty o 8⁰⁰UK/ 9⁰⁰ PL 

W grupie (wg rejestracji na platformie Patreon): Klaudia, Mateusz, Darek, Paulina K., Paulina M., Bernadetta, Iwona, Żaneta S., Żaneta Ch., Marcin, Monika, Justyna.

🦉Sówki 5

Zajęcia w środy o 17³⁰UK/ 18³⁰ PL

W grupie (wg rejestracji na platformie Patreon):  Brygida, Ada, Renata, Olga, Aneta, Basia, Anita, Małgosia, Marta, Agata, Karolina, Ania, Marzena, Sylwia.

🦉Sówki 6

 Zajęcia w środy o 10⁰⁰UK/ 11⁰⁰ PL
W grupie (w rejestracji na platformie Patreon): Krystyna W., Krystyna Ł., Katarzyna, Iwona B.W, Żaneta, Elżbieta, Iwona W., Małgorzata, Natalia, Monika, Magdalena, Maria, Elwira.

🦉Sówki 7

Zajęcia we wtorki o 18⁰⁰UK/ 19⁰⁰ PL, start 31.01.2023

Zapisy: styczeń 2023

🦉Sówki 8

Zajęcia w soboty o 18⁰⁰UK/ 19⁰⁰ PL, start 4.02.2023

Zapisy: styczeń 2023

 

Do zapisów na kursy w grupach Sówki 7 i 8 pozostało:

  • 00DNI
  • 00GODZIN
  • 00MINUT
  • 00SEKUND

Lekcje bonusowe

W każdym miesiącu wszystkie Sówki mają możliwość wzięcia udziału w dodatkowych lekcjach i spotkaniach bonusowych.

Wielu z naszych uczniów dołączyło do szkoły w ramach “wolnych słuchaczy”. Wolni słuchacze nie uczestniczą w lekcjach na żywo (poza lekcjami bonusowymi, w których mogą brać udział), ale oglądają nagrane lekcje z dostępnych klas. Mogą odrabiać zadania domowe i na bieżąco kontaktować się z lektorem. 

Każda lekcja w ADVANS jest nagrywana, a następnie umieszczana na platformie Patreon, gdzie uczniowie mogą w dowolnej chwili obejrzeć jej powtórkę. 

Dlaczego Advans?

Uczymy holistycznie. Rozwijamy. Prezentujemy możliwości.  

Certyfikaty zakończenia poziomów CEFR

Szkoła wydaje certyfikaty zakończenia każdego poziomu CEFR (A1 – C2). Każdy certyfikat jest numerowany i opatrzony szkolnym hologramem.
Aby otrzymać certyfikat należy wypełnić wszystkie zadania domowe na dodatkowej platformie Moodle i nie mieć niższej, aktywnej frekwencji na zajęciach niż 70%.

“Per aspera ad astra” –                 od trudności do gwiazd.

Program Advans zakłada jeden, kilkuletni kurs (podzielony na pięć poziomów zaawansowania) w stałej grupie. Kurs rozpoczyna się na poziomie A1, a kończy na poziomie C1. Szósty kurs C2, jest kursem opcjonalnym, (prowadzonym przez Native Speaker’a) i nastawionym wyłącznie na konwersację oraz “szlifowanie języka”.
Kończąc kurs na poziomie C2, zakładając regularną frekwencję i stosowanie się do wskazówek lektorów, uczeń:
  • z łatwością rozumie praktycznie wszystko co usłyszy      i przeczyta
  • potrafi streszczać informacje i argumenty pochodzące z różnych, pisanych i ustnych źródeł, spójnie i logicznie przekazując ich treść
  • wyraża swoje myśli spontanicznie, płynnie                     i precyzyjnie, subtelnie rozgraniczając znaczenie nawet bardziej złożonych wypowiedzi.
*Wg wytycznych CEFR
 

Learn Polish for free with “Polski z Grażyną”

Learn Polish with our fictional character Grażyna Mak who works and lives in Kraków, Poland. 
One episode weekly (Friday)
 Level: Basic Polish / A1 CEFR.

CLICK HERE

 
 

Lektorzy- mentorzy

Cotygodniowe, piątkowe sesje motywacyjne dla uczniów.

“Sówki” mają możliwość obejrzenia cotygodniowych motywacyjnych sesji, jakie lektor przygotowuje poza główną ramą edukacyjną. Sesje mają na celu podtrzymać pozytywność, dobrą energię wśród uczniów i wesprzeć ich mentalnie w podróży z nauką języka. 

Raz w miesiącu odbywa się spotkanie z niezwykle sympatycznym Native Speakerem.

🧑‍🏫Darmowe lekcje dla wszystkich

“Korki” z gramatyki i podstaw angielskiego!

Dołącz do grupy Advans Classroom i ucz się z nami co wtorek i środę!

0
grupowiczów

🍓Poziomka / 🪪ATTA

Uczniowie na wyższym poziomie udzielają  w Advans korepetycji.

“Sówki” na wyższym poziomie zaawansowania zainteresowane zgłębieniem tajników metodyki nauczania przygotowywane są do prowadzenia własnych lekcji w ramach programu ATTA (Advans Teacher Training Academy) – pilotażowego programu przygotowującego do rekrutacji w Advans. Program trwa kilka lat i jest ściśle związany z programem szkoły. “Tenisówki” stają się częścią programu metodycznego, który w przyszłości umożliwi im zdanie egzaminu językowego, zaliczenie metodyki i rozpoczęcie własnych lekcji opierających się na autorskim programie ADVANS. Uczniowie na podstawowym poziomie mogą korzystać z programu w ramach cotygodniowych sesji przygotowywanych przez praktykantów.