Jestem Sówką - co to znaczy?

Gratulacje! Za niedługo rozpoczynasz długo wyczekiwany kurs. Masz szansę nauczyć się języka angielskiego - raz, a porządnie, w gronie osób, które poznasz już niebawem i z którymi niewątpliwie się zaprzyjaźnisz! ADVANS to przede wszystkim mocny system wsparcia - choć nie każdy może być aktywny z różnych przyczyn, bardzo namawiamy cię do tego, aby to właśnie na nią postawić. Dołączasz do szkoły, która działa trochę inaczej niż wszystkie - masz szansę uzyskania wsparcia i pomocy nie tylko ze strony lektorów, ale i Sówek, które już uczą się w szkole. Ty również będziesz proszony o to, by wesprzeć poradą, czy dobrym słowem tych, którzy dołączą do szkoły za parę miesięcy. Teraz jesteś jeszcze "nowy", ale już za kilka tygodni poczujesz się u nas jak przysłowiowa "ryba w wodzie" i będziesz mieć większe rozeznanie w naszym systemie edukacji. Nauka języka wykracza poza gramatykę, słówka, czy zwroty. Aby rzeczywiście mówić biegle, rozumieć żarty, być w stanie "udźwignąć" jakąkolwiek rozmowę - towarzyską, czy biznesową należy wiedzieć co nieco o języku i o kraju, którego ten język dotyczy. Znajdziesz więc u nas spotkania dotyczące tradycji, kultury, czy historii. Kup notes, mnóstwo kolorowych pisaków, karteczek i naklejek i uczyń swój zeszyt do angielskiego czymś, do czego chce się wracać. Nie wiesz, od czego zacząć? Zapytaj Sówek! Dołączysz do prywatnej grupy na Facebooku, gdzie pytaniom, odpowiedziom i żartom nie będzie końca. Poznasz również swoich lektorów od prywatnej strony - to rzadkość w szkołach językowych, które często stawiają na bardzo oschłą relację uczeń - lektor. Możesz być przekonany, że zarówno Moni, jak i Paul sprawią, że twoje nastawienie do angielskiego diametralnie się zmieni. "Piątki - motywątki" będą mieć za zadanie wesprzeć cię mentalnie w przygodzie z angielskim, spotkania klasowe umożliwią kontakt z innymi i Native Speakerem a lekcje będą czymś, na co będziesz czekać. Pamiętaj, że możesz zrezygnować w każdej chwili. Nauka ma sens wtedy, gdy jest przyjemnością. Wierzymy więc, że uda się nam zaszczepić w tobie taką pasję do tego języka, jaką mamy i my.

Zarejestruj się między 2- 5 maja

Między 2-5 maja (nie wcześniej i nie później) wszystkie Sówki dołączające na majowe kursy proszone są o obowiązkową rejestrację na stronie PATREON. To platforma niezależna od szkoły, którą ADVANS używa do prezentacji materiałów lekcyjnych, oraz pobierania czesnego. Czesne szkolne pobierane jest za miesiąc wstecz, pierwszego dnia każdego miesiąca po rejestracji; znaczy to, że Sówki rejestrujące się i rozpoczynające kurs w maju, czesne zapłacą dopiero pierwszego czerwca, a następnie pierwszego dnia lipca, itd. Ponieważ ADVANS działa w Wielkiej Brytanii, czesne szkolne naliczane jest w funtach - jest stałe i wynosi £19.99 + VAT ( ok. £24.00). Każda osoba płaci za czesne w walucie kraju, w którym mieszka. Czesne pobierane jest automatycznie - rejestrując się, podajesz swoje dane PayPal lub dane z karty płatniczej. To wystarczy, by bezpośrednio uiszczać czesne z miesiąca na miesiąc. Rejestrując się, podaj swój aktualny adres email. Tego adresu będzie używał twój lektor, by wysłać ci hasło i login do strony, na której będziesz wykonywać testy i zadania domowe. Zanim dokonasz rejestracji przeczytaj WSZYSTKIE informacje na tej stronie.

Pobierz komunikator ZOOM

Lekcje odbywają się na komunikatorze ZOOM. Pobierz i przetestuj ten komunikator na swoim sprzęcie ZANIM rozpoczniesz zajęcia. Używaj słuchawek i upewnij się, że twoje środowisko pozwala ci na skupienie i naukę. Weź pod uwagę, że lektor słyszy to, co dzieje się u ciebie w tle: np. włączony telewizor, rozmowy członków rodziny, szczekanie psów. Zanim rozpoczniesz zajęcia upewnij się, że nic nie przeszkadza ani tobie, ani innym w nauce- lekcje są bowiem nagrywane. Naucz się używać guzika "mute" - wyłączania mikrofonu. Lektor poprosi cię, abyś przez cały czas trwania lekcji miał wyłączony mikrofon i włączał go tylko wtedy, gdy jesteś proszony o odpowiedź. ADVANS organizuje jedno spotkanie techniczne, na którym wszyscy mają możliwość sprawdzenia sprzętu i uniknięcia technicznych niepowodzeń.

Twoje lekcje

Na stronie PATREON znajdziesz wszystkie lekcje, jakie do tej pory zostały zarejestrowane w ADVANS. Tam również będziesz oglądać lekcje ze swoim udziałem - każda sesja jest nagrywana, abyś mógł powtórzyć materiał, lub nadrobić go, jeśli nie byłeś w stanie uczestniczyć w zajęciach. Dostajesz email za każdym razem, gdy lektor wgrywa nową lekcję na stronie. Możesz pobrać aplikację PATREON na telefon i słuchać lekcji będąc chociażby na spacerze w parku. W zależności, czy bierzesz udział w drugiej, czy trzeciej edycji (poniedziałek, lub wtorek) każda nagrana lekcja będzie opatrzona odpowiednim kodem: OZDB 2 lub OZDB 3. Na kursie otrzymujesz wszystkie materiały. Zadania domowe i testy odrabiasz na osobnej platformie ADVANS MOODLE, do której dostajesz prywatny login i hasło.

Jesteś Sówką? Przywitaj się!

Jak wiesz - kochamy aktywność. Po rejestracji Twój lektor dołączy cię do prywatnej grupy SÓWEK na FB. Przedstaw się, powiedz coś o sobie. Masz wątpliwości? Napisz. Stresujesz się? Powiedz nam o tym. Zobaczysz, z jak ciepłym i serdecznym odzewem spotkasz się w szkole. Twój komfort przede wszystkim. Do zobaczenia!!!
Dołącz do naszej klasy na FB!