Z Advans, możesz uczyć się angielskiego nawet na spacerze w parku! Jeśli nie masz czasu, wykup czesne i oglądaj materiały nagrane przez Twojego prywatnego lektora dla Ciebie! Jak?

Zdecyduj się na jedną z opcji nauki: pakiet STUDENT lub UCZEŃ.

Pakiet UCZEŃ jest pakietem podstawowym.

W tej opcji jesteś wolnym słuchaczem i nie masz regularnych interakcji z nauczycielem, a jedynie odsłuchujesz nagrane materiały, które lektor przygotował dla Ciebie na platformie szkolnej. Jest to znakomita opcja dla osób, które stresuje nauka w grupie i które nie dysponują czasem, by dołączyć do tygodniowych zajęć. Materiały, do których masz dostęp są na różnym poziomie zaawansowania; wybierasz te lekcje, które chcesz. Lektor dołącza Cię do prywatnej grupy UCZEŃ na FB, albowiem to tam pojawia się na powtórce materiału pod koniec każdego miesiąca. Możesz oglądać powtórkę na żywo, lub obejrzeć ją na grupie w dogodnym czasie. Z subskrypcji możesz zrezygnować w każdej chwili. Pieniądze za czesne pobierane są pierwszego dnia każdego miesiąca.

Cena subskrypcji £17.99 / miesięcznie.

—-> WYKUP SUBSKRYPCJĘ KLIKAJĄC TUTAJ<——

Pakiet STUDENT to pakiet dla aktywnych uczniów.

Otrzymujesz pięć lekcji grupowych ZOOM w miesiącu oraz szereg materiałów bonusowych. Ta opcja jest bardziej intensywna i przygotowuje cię do mówienia i łamania bariery językowej. Otrzymujesz kalendarz wirtualnej klasy, dzięki temu wiesz, kiedy są lekcje. Jeśli masz czas, dołączasz. Jeśli nie, oglądasz je w dogodnym czasie. Jest to znakomita opcja dla osób, które chcą uczyć się intensywnie i pracować nad łamaniem bariery językowej. Ostatnia lekcja w miesiącu to spotkanie z lektorem i Native Speakerem; na spotkaniu podsumowujemy materiał. Z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili. Pieniądze za czesne pobierane są pierwszego dnia każdego miesiąca.

Cena subskrypcji: £23.99 / miesięcznie

PATREON jest dostępny na smartfonach, iPadach, laptopach i komputerach stacjonarnych – możesz uczyć się wszędzie! Nawet będąc w parku!

—-> WYKUP SUBSKRYPCJĘ KLIKAJĄC TUTAJ<——

Po wykupieniu subskrypcji, Twój lektor otrzymuje informację, że do szkoły dołączył nowy członek. Dostaniesz wiadomość od lektora oraz zostaniesz dołączony do dwóch prywatnych grup UCZEŃ lub STUDENT (jedną z nich, w zależności od typu subskrypcji) oraz grupy ogólnej ADVANS CLASSROOM, w której spotkasz byłych i obecnych uczniów ADVANS.

Nie zwlekaj, dołącz!!!