Witaj w Advans!

Oto, jak możesz uczyć się angielskiego razem ze mną!

Platforma szkolna – wykup dostęp do szkolnych materiałów w ramach opcji UCZEŃ

Platforma szkolna – wykup subskrypcję miesięczną w ramach programu STUDENT

  • ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
  • Prywatna nauka języka prowadzona jest na 45 minutowych zajęciach w których uczestniczysz tylko ty i twój lektor. Zajęcia poprzez Skype lub Zoom. Koszt 45 minutowej lekcji to £15.00. Wyślij wiadomość, by umówić się na pierwszą, bezpłatną lekcję próbną.

Zajęcia z języka specjalistycznego (angielski medyczny, biznesowy i prawniczy) odbywają się wyłącznie w trybie prywatnym!

  • DOSTĘP DO PŁATNYCH KURSÓW
  • Płatne kursy na wszystkich poziomach zaawansowania języka. Grafik zajęć oraz ceny znajdziesz tutaj
  • DOSTĘP DO DARMOWYCH KURSÓW
  • Darmowe kursy, warsztaty i szkolenia przez cały rok! Dołączając do grupy ADVANS CLASSROOM na Facebooku masz możliwość nauki na każdym poziomie przez cały rok. Skorzystaj z bezpłatnych zajęć w ramach szkół sezonowych, kursów doszkalających, czy warsztatów weekendowych.

W dzisiejszych czasach profesjonalni pedagodzy i dobre szkoły oferują naukę holistyczną. Znaczy to, że program nauki wykracza poza tradycyjne ramy uczenia się z książek i zapamiętywania tych rzeczy, które w ogóle się nie przydadzą.Nauczyciel nie jest już tylko nauczycielem – ale motywatorem, pomocą, a przede wszystkim mentorem. To właśnie holistyczny nauczyciel – mentor ułatwi Ci naukę poprzez rozpoznanie tego, jaka metoda nauki jest dla Ciebie najlepsza. Uczysz się nie tylko języka, ale masz możliwość zdobycia wiedzy dotyczącej kultury, sztuki, tradycji i historii. Kiedy masz wrażenie, że nic nie wchodzi do głowy, to właśnie Twój mentor poniesie Cię na duchu i pomoże w nauce. Advans oferuje sesje motywacyjne, informacyjne, lekcje prywatne i kursy grupowe. Specjalizuje się również w edukacji osób nerwowych, zestresowanych, cierpiących na fobie społeczne, jąkających się oraz osób dyslektycznych. Pomaga pokonać barierę strachu w mówieniu w języku obcym. Lektor posiada szereg szkoleń z zakresu logopedii oraz trudnościach w uczeniu się.

Jeśli nie jesteś pewien jaka metoda nauki byłaby dla Ciebie najlepsza – skontaktuj się ze mną. Chętnie doradzę, sprawdzę Twój poziom językowy oraz zademonstruję moją metodę nauki na bezpłatnej, niezobowiązującej lekcji. Nie zwlekaj – zacznij uczyć się już dziś! To, czy będziesz mówić biegle zależy tylko od Ciebie.

Nie jesteś pewnien, co dla Ciebie najlepsze? Napisz! Doradzimy.