Jesteś nerwowy? Boisz się odezwać? Jąkasz się? Masz dysleksję?

Advans specjalizuje się w edukacji osób nerwowych, zestresowanych, cierpiących na fobie społeczne, jąkających się oraz osób dyslektycznych. Pomaga pokonać barierę strachu w mówieniu w języku obcym. Lektor posiada szereg szkoleń z zakresu logopedii oraz trudnościach w uczeniu się. Daj sobie szansę – skontaktuj się z nami!

PEŁNA OFERTA ZAJĘĆ kliknij, by zobaczyć, kto uczy 🙂

  • Prywatna nauka języka prowadzona jest na 45 minutowych zajęciach w których uczestniczysz tylko ty i twój lektor. Zajęcia poprzez Skype lub Zoom. Koszt 45 minutowej lekcji to £15.00. Wyślij wiadomość, by umówić się na pierwszą, bezpłatną lekcję próbną.

Zajęcia z języka specjalistycznego (angielski medyczny, biznesowy i prawniczy) odbywają się wyłącznie w trybie prywatnym!

  • Kształcenie typu “blended learning” to nauka samodzielna, we własnym tempie w wirtualnej klasie. Uczysz się w dogodnym dla siebie czasie, oglądając materiały, przygotowane dla ciebie przez lektora i (jeśli masz czas i ochotę) – dołączając do zajęć online. Cena czesnego £14.99/ miesięcznie (nauka w normalnym tempie) lub £19.99/ miesięcznie (opcja nauki intensywnej)

Jeśli nie jesteś pewien jaka metoda nauki byłaby dla Ciebie najlepsza – skontaktuj się ze mną. Chętnie doradzę, sprawdzę Twój poziom językowy oraz zademonstruję moją metodę nauki na bezpłatnej, niezobowiązującej lekcji. Nie zwlekaj – zacznij uczyć się już dziś! To, czy będziesz mówić biegle zależy tylko od Ciebie.

Napisz do lektora i zarezerwuj bezpłatną lekcję próbną!