WRZESIEŃ w ADVANS to początek semestru zimowego, trwającego do marca 2022

Wrzesień w ADVANS zawsze jest miesiącem dla początkujących, co nie znaczy, że średnio zaawansowani i zaawansowani uczniowie mają w tym miesiącu wolne! We wrześniu ADVANS zaprasza grupę STUDENT na pięć zajęć w wirtualnej klasie: dwie lekcje gramatyki oraz trzy lekcje konwersacyjnego angielskiego. Tematyką miesiąca są etapy życia. Na pierwszej sesji konwersacyjnej (6/09) tematyką będzie życie od momentu narodzin po okres starości. Przyglądać będziemy się zwrotom i wyrażeniom, które są najbardziej popularne w obrębie tej tematyki. Na kolejnej (20/09) uczymy się mówić o swoim życiu od momentu narodzin, poprzez dzieciństwo, okres nastoletni i dorosłość. Jest to ważna część – możesz wykorzystać ją chociażby w rozmowie kwalifikacyjnej w popularnym pytaniu “Tell me something about yourself”.

W lekcjach gramatyki w tym miesiącu królują rzeczowniki: przyglądamy się ich nieregularnym formom, powtarzamy rzeczowniki policzalne i niepoliczalne oraz ćwiczymy dopełniacz saksoński i formę “of”.

Sesja powtórkowa z Paulem będzie zawierać zarówno powtórkę gramatyczną, jak i zwroty z obydwu sesji konwersacyjnych. Będą obowiązywać zadania domowe i nagrania audio.

Dla grupy UCZEŃ przewidziana jest, jak zwykle, jedna sesja powtórkowa w trybie Facebook LIVE pod koniec każdego miesiąca ze wszystkich lekcji, jakie pojawią się na platformie we wrześniu.

Zajęcia na platformie we wrześniu to kurs podstawowego angielskiego online “Od zera do bohatera”. Każdy UCZEŃ, jak i STUDENT otrzyma ten kurs w formie osobnych lekcji wideo wraz z ćwiczeniami i zadaniami domowymi. Choć to podstawy, kurs zwraca uwagę na poprawną, brytyjską wymowę oraz pisownię. Wraca kurs rozszerzonego słownictwa “THESAURUS”, w formie dwóch godzin w całym miesiącu (4x 30 minut). Kurs ten będzie miał formę nagrań wideo (wyłącznie dla subskrybentów obu grup). Będzie tez kilka sesji bonusowych: językowych i cztery sesje motywacyjne.

Opcjonalnie, w ramach darmowych zajęć STUDENCI i UCZNIOWIE mogą przyłączyć się do darmowych sesji na grupie ADVANS CLASSROOM, w której pojawią się sesje podobne do “platformowych”. Mogą, ale nie muszą, bo te same zajęcia w formie rozszerzonej – wideo + zadania domowe, pojawią się dla wszystkich subskrybentów na platformie zaraz po lekcjach LIVE.

Do zobaczenia na zajęciach! See you at the class!

Moni and Paul.