Moni Evans
Native speaker języka polskiego, lektor języka angielskiego

Jestem dyplomowanym filologiem, lingwistą oraz pasjonatką języków obcych. Kocham muzykę, przyrodę i literaturę. Staram się bezustannie uczyć, rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje tak, by spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających uczniów.


Moje kwalifikacje obejmują: filologię słowiańską (specjalizacja: j. słowacki), metodologię nauczania j. angielskiego (NODN, Rybnik); logopedię (kurs I i II stopnia, ORPEG), traduktologię (członek nadzwyczajny Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS), lingwistykę (członek Londyńskiego Instytutu Lingwistów - The Chartered Institute of Linguists, Londyn w zakresie lektora - specjalisty j. angielskiego i polskiego oraz konsultanta ds. kultury i języka). W latach 2005 -2014 pracowałam jako tłumacz kryminalno - sądowy w Północnej Walii oraz lektor języka angielskiego i polskiego. W 2007 otrzymałam tytuł Nauczyiela Roku (Teacher of The Year) przyznawany przez Unite The Union najlepszym pedagogom uczącym dorosłych. Obecnie jestem na trzecim roku nauki języka walijskiego. W zeszłym roku zdałam z wyróżnieniem swój pierwszy egzamin państwowy z tego języka. W ciągu najbliższych pięciu lat chciałabym zostać instruktorką jogi oraz trenerem motywacyjnym. Planuję również otworzenie przewodu doktorskiego na jednym z uniwersytetów w Walii.
Kiedy nie uczę - śpiewam, gram na pianinie i skrzypcach. Mam na koncie dwa autorskie albumy ( w tym jeden studyjny). Moi uczniowie wiedzą, że stawiam na uśmiech, bycie pozytywną i pełną niespożytej energii.