Grafik bezpłatnych lekcji i kursów w ADVANS

Wrzesień 2021

Czy wiesz…?

W ADVANS możesz uczyć się angielskiego zupełnie bezpłatnie. W zależności od kursu w jakim bierzesz udział, lektor sprawdzi Twoją wymowę, pisownię i poprawi ewentualne błędy. Uczysz się więc aktywnie – jeśli tylko masz na to ochotę! Możesz wziąć również udział w płatnych warsztatach i kursach lub zdecydować się na lekcje w trybie wolnego słuchacza – oglądając materiały nagrane dla Ciebie przez lektora na platformie szkolnej. Innymi słowy – w zależności od tego, jak intensywnie pragniesz się uczyć i na ile pozwala Ci na to czas, w ADVANS zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Warunkiem uczestnictwa w bezpłatnych kursach jest dołączenie do prywatnej, zamkniętej grupy na ADVANS CLASSROOM na Facebooku.


“OD ZERA DO BOHATERA!” – seria czterech spotkań w zamkniętej grupie na Facebooku, w ramach której uczysz się podstawowego angielskiego: “zegarka”, cyfr, dat, mówienia o sobie, swojej rodzinie, pracy i zainteresowaniach.

Daty: 8, 15, 22, 29 września, godz. 20.30 (czasu UK).
Zapraszam – dołącz —> do grupy spotkań.
“THESAURUS” – seria spotkań w zamkniętej grupie na Facebooku. Cztery półgodzinne sesje poszerzają Twoje słownictwo o nowe wyrazy i zwroty na poziomie średnim i średnim wyższym.

Daty: 7, 14, 21, 28 września godz. 20.30 (czasu UK)
Zapraszam – dołącz—-> do grupy spotkań.

Sierpień 2021Letnia Szkoła Języka Angielskiego – 2/08/2021 – 31/08/2021.

Konwersacyjny kurs języka angielskiego prezentujący najpopularniejsze zwroty i wyrażenia formalne i nieformalne.
Do kursu możesz dołączyć w każdej chwili, z dowolnego miejsca na świecie. Zajęcia odbywają się na komunikatorze ZOOM; jesteś wolnym słuchaczem. Lektor wycisza wszystkie osoby w trakcie codziennych 25 minutowych lekcji, Twoja kamera może być wyłączona.
Dołącz do grupy ADVANS CLASSROOM, by mieć dostęp do wirtualnych lekcji prowadzonych od poniedziałku do piątku.

Uczestnicy otrzymują certyfikat Summer School of English.

Lipiec 2021


Najnowsze techniki wspomagania pamięci, dieta, ćwiczenia, materiały i aplikacje – to wszystko będzie tematem lipcowej sesji informacyjnej w ADVANS. Zapraszam Cię do wzięcia udziału w sesji ZOOM, 16/07/2021 o godz. 17.00 (czasu UK).

Sesję prowadzi Monika Evans

Czerwiec 2021


Gramatyka nie gryzie – 4 soboty czerwca. .
Zapraszam Cię na czerwcowe zajęcia w ramach których omawiane są podstawy gramatyki języka angielskiego. Jeśli Twoja wiedza dotycząca czasów jest chaotyczna, niewiele pamiętasz lub nigdy wcześniej nie uczyłeś się gramatyki – to kurs dla Ciebie. Poznaj czasy teraźniejsze, przeszłe, przyszłe, zaimki osobowe, czasowniki modalne oraz rzeczowniki policzalne i niepoliczalne.

Zapisy i więcej informacji pod tym linkiem

Lekcje odbywają się przez komunikator ZOOM. Zajęcia prowadzi Monika Evans.