Nauka w ADVANS od A-Z

1Czym różni się nauka w szkole Advans od darmowej nauki na grupie?
Na grupie Advans Classroom uczysz się od podstaw, darmowo raz w tygodniu po 45 minut. Jest to nauka pasywna, bo słyszysz lektora, ale lektor nie słyszy Ciebie. Możesz odrabiać zadania domowe, nagrywać pliki audio, by lektor sprawdził, czy zrozumiałeś materiał, ale na grupie Twoja rola ogranicza się do wolnego słuchacza, a nie aktywnego ucznia. Na kursie w szkole uczysz się przez komunikator ZOOM w grupie do 13 osób, 75 minut w tygodniu. W dodatku masz możliwość skorzystania z lekcji dodatkowych, bonusowych - wymowy, translatoryki czy konwersacji. Na zajęciach lektor Cię słyszy, zadaje pytania i jesteś aktywny. Raz w miesiącu, jako Sówka możesz wziąć udział w spotkaniu z Native Speakerem.
2Jestem na ponadpodstawowym, lub średnim poziomie. Gdzie znajdę kurs dla siebie?
Niestety nie oferujemy kursów na zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Uczymy od podstaw - zostajesz przydzielony do grupy, która - tak jak i ty - chce uczyć się od zera. W toku kilku lat osiągasz biegłość będąc w tej samie grupie ludzi. Oczywiście sam przechodzisz przez wszystkie poziomy "wtajemniczenia" - podstawy, średni poziom, oraz poziom zaawansowany, ale grupa pozostaje niezmienna, od samego początku. Innymi słowy - jesteśmy szkołą dla tych, którzy chcą zacząć od początku i w końcu nauczyć się raz, a porządnie. We wtorki ADVANS prowadzi lekcje gramatyki angielskiego na grupie. To zajęcia dla Ciebie!
3 Jestem zainteresowany. Kiedy odbywają się zajęcia?
Aby rozpocząć w ADVANS, musisz zapisać się na kurs "Od zera do bohatera". Zapisy prowadzone są dwa razy w roku - zimą (zapisy w styczniu, start kursu w marcu) oraz latem (zapisy w lipcu, start kursu we wrześniu). Ze względu na nieustannie wzrastającą popularność grupy, ADVANS stworzył możliwość zapisu na poranny kurs sobotni w maju 2022 (patrz na dole strony). Godziny kolejnych edycji zależą od dostępności lektora, jak i uczniów.
4Jak długo trwa kurs?
Kilka lat. Każdy z nas uczy się inaczej. Uczymy holistycznie, więc dopasowujemy program edukacyjny do danej grupy. Przykład: pierwsza edycja kursu rozpoczęła się w październiku 2021. Sówki uczące się w ramach tej edycji rozpoczną kolejny stopień zaawansowania (A2) już w kwietniu 2022!
5Czy uczycie skutecznie?
To pytanie do Sówek, nie do nas. Wejdź na grupę, poczytaj posty, lub zapytaj o obecne doświadczenia, jakie uczniowie ADVANS mają w ramach naszego programu edukacji.
6Ile kosztuje kurs?
Nie płacisz za kurs, ale za czesne szkoły, które miesięcznie wynosi £19.99 + VAT (ok. £24.00). Aby uiścić czesne, musisz zalogować się na platformie PATREON, gdzie jest ono co miesiąc pobierane automatycznie. Nieuiszczenie czesnego jest równoznaczne z opuszczeniem kursu. Cena czesnego nie ulegnie zmianie w roku 2022, ale od stycznia 2023 będzie wynosić £24.99 plus VAT (ok. £29.00)
7Nie bedę mógł wziąć udziału w niektórych lekcjach. Co mogę zrobić?
Wszystkie lekcje są nagrywane i wysyłane na platformę PATREON. Możesz obejrzeć zaległą lekcję na smartfonie, lub komputerze. Twoja nieobecność nie wpłynie na twój status na kursie.
8Czy dostanę certyfikat?
Tak. Otrzymasz certyfikat ukończenia kursu w prywatnej szkole językowej. Jesteś również automatycznie przygotowywany do zdania egzaminów państwowych. Lektor poinformuje Cię o Twojej gotowości i zasugeruje odpowiedni rodzaj egzaminu. Zdanie egzaminu państwowego daje Ci wiele możliwości, m.in. jest niezbędne do studiów za granicą.
9Gdzie odbywają się zajęcia?
Na komunikatorze ZOOM. Zadania domowe - quizy, testy, odrabiasz na osobnej platformie ADVANS MOODLE. Musisz mieć dobre połączenie internetowe oraz komputer, lub smartfon.
10Ile osób jest w grupie?
Maksymalnie 13. To dla nas szczęśliwa liczba. Pamiętaj więc, że na każdą edycję jest tylko 13 wolnych miejsc, nie zwlekaj z decyzją!
11Chcę wysłać zgłoszenie. Jak to zrobić?
Wyślij email na advansschool@gmail.com, lub napisz wiadomość prywatną do lektorki Moni Evans na grupie ADVANS CLASSROOM, podając kod kursu, który Cię interesuje.
12Czy mogę już teraz zostać Sówką i dołączyć się do szkoły?
Jeśli dołączysz teraz, otrzymasz dostęp do wszystkich lekcji w wirtualnej klasie, dostaniesz możliwość skorzystania z lekcji bonusowych na ZOOMie, oraz spotkań klasowych z Native Speakerem . Nie będziesz mógł jednak dołączyć do żadnego z obecnie trwających kursów. Musisz być uprzednio na nie zapisany, ze względu na limit miejsc. W 2022 zapisy odbywają się w lipcu 2022. Ze względu na ogromną popularność kursów, szkoła zastrzega sobie prawo otwarcia przyjęć na 48 godzin przed planowaną datą, by uniknąć logistycznych i technicznych niepowodzeń.
13Gdzie mogę dołączyć?
Do szkoły możesz dołączyć rejestrując się na platformie PATREON (link poniżej). Ze szkoły możesz zrezygnować w każdym momencie.

LISTA KURSÓW W ADVANS

Zobacz, na jakie kursy możesz się zapisać w 2022.
Nasze zajęcia, to bezstresowe lekcje w luźnej, mega przyjaznej atmosferze. Kursy polecamy osobom, które mają wrażenie, że są na poziomie całkowicie "zerowym", brakuje im wiary w siebie i są niezwykle zestresowane walcząc z barierą strachu przed mówieniem. Daj sobie i nam szansę na to, by to zmienić.

Moni

Lekcje z lektorami, którym zależy na Twoim sukcesie!

W ADVANS uczymy, informujemy, ale również motywujemy. Prowadzimy edukację walczącą z przejawami jakiegokolwiek szykanowania, czy dyskryminacji. Uczniowie, lub członkowie grupy ADVANS CLASSROOM, którzy nie akceptują regulaminu szkolnej netykiety, są z niej usuwani. Jesteśmy przyjazną placówką działającą online, specjalizującą się w edukacji osób zestresowanych, mających bariery przed mówieniem w języku obcym.
Dołącz do naszej klasy na FB!