FORMULARZ REKRUTACYJNY

Napisz pod jaką nazwą figurujesz na FB, będzie nam łatwiej Cię znaleźć.
Oprócz kursu OD ZERA DO BOHATERA, możesz brać udział w lekcjach dodatkowych, zwanych bonusowymi. Wszystkie lekcje bonusowe (konwersacyjny angielski, wymowa oraz translatoryka) prowadzone są przez Moni Evans. Kursy OD ZERA DO BOHATERA w trybie wolniejszym i normalnym prowadzone są przez lektorki szkolone wg jej autorskiego programu. Wszystkie grupy, bez względu na tryb nauki uczą się według TEGO SAMEGO PROGRAMU. Różni je wyłącznie ilość materiału przekazywanego z lekcji na lekcję oraz ilość zadań domowych wymaganych od uczniów. M. Evans prowadzi wszystkie lekcje bonusowe oraz kursy w trybie intensywnym. Wybierając kurs w trybie normalnym lub wolniejszym znacznie zwiększasz szanse otrzymania miejsca szybciej.
Obecnie brak wolnych miejsc na intensywne kursy w 2023. Prosimy o rejestrację w trybie normalnym lub śledzenie wolnych miejsc w 2024.
Z nauki możesz zrezygnować w dowolnym momencie. ADVANS to przyjazne miejsce, w którym pielęgnowana jest bezstresowa nauka. Prosimy więc - nie krytykuj kolegów. Wspieraj. Nie wulgaryzuj, nie spamuj. Szkoła zastrzega sobie prawo odmowy edukacji ucznia w dowolnym momencie za jakiekolwiek przejawy braku kultury, rasizmu, homofobii i tym podobnych zachowań. Brak akceptacji równoznaczny jest z usunięciem z listy uczniów.
Jeśli masz pytania i wątpliwości - napisz do nas. Skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio.
Back to top