Advans Language School™

ANGIELSKI KONWERSACYJNY

1. Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?
Dla wszystkich, którym zależy na skutecznym przyswojeniu słówek i zwrotów ułatwiających rozmowę w języku angielskim.
2. Ile trwa kurs?
Kurs trwa rok. Uczniowie spotykają się na 52 godzinnych sesjach, w trakcie których ćwiczone są zwroty i zdania z określonego tematu.
3. Jak często i gdzie są spotkania?
Raz w tygodniu na komunikatorze ZOOM.
4. W które dni i o której godzinie dokładnie?
Dokładny dzień i godzina zajęć zostanie podana wtedy, gdy będziemy dysponować wystarczającą ilością chętnych. Na formularzu zgłoszenia na kurs poprosimy Cię o podanie dnia i godziny, które najbardziej będą Ci odpowiadać. Weź pod uwagę, iż wszystkie sesje są nagrywane. Nawet jeśli nie będziesz mieć możliwości wzięcia udziału w lekcji, możesz obejrzeć ją po kilku godzinach na swojej grupie.
5. Czy do kursu dołączone są materiały?
Tak. Do każdej lekcji uczeń otrzymuję mapkę konwersacyjną do pobrania.
6. Ile trwają sesje?
60 minut każda. Są nagrywane.
7. Ile kosztuje kurs?
Całość kursu to koszt £455 (lub równowartość w twojej walucie). Możesz opłacić go w miesięcznych ratach po £35.00 każda.
8. Jaki jest program kursu?
Program kursu jest prowadzony w normalnym trybie i zawiera 52 sesje oscylujące wokół różnorodnej tematyki - od wyjazdu na urlop, zamawiania taksówki, rozmowy o związkach, po sytuacji w banku, u lekarza, itp.
9. Czy mogę zrezygnować z kursu w dowolnym momencie?
Tak.
10. Jak oceniany jest kurs?
Znakomicie. Jesteśmy unikatową szkołą, która otrzymuje od uczniów najwyższe stopnie satysfakcji. Cenimy sobie szczerość - zachęcamy więc do tego by zapytać obecnie uczących się studentów o to, co myślą o nauce w Advans i jak oceniają swój postęp! Wystarczy, że napiszesz post dla grupie Advans Classroom. My, lektorzy - już teraz gorąco zapraszamy Cię na sesje.