Advans Language School™

 Czym jest “DZIUPLA” i co obejmuje?

“DZIUPLA” jest dostępem do płatnych kursów online ze wsparciem lektora w szkole Advans Language School™. Oglądasz lekcje w dogodnym dla siebie czasie, wysyłasz do lektora swoje zadania domowe i – jeśli masz tylko ochotę- uczestniczysz w dodatkowych webinarach w szkole. Kliknij na zakładkę “LEKCJE ANGIELSKIEGO” w menu głównym i zobacz w jakich kursach (sygnatura DZIUPLA) możesz wziąć obecnie udział. Możesz obecnie zapisać się aż na 50 kursów jednocześnie (bez obaw – jeśli zwiększymy liczbę kursów na stronie, automatycznie zwiększymy Twój limit). Będąc subskrybentem otrzymujesz dostęp do wszystkich dostępnych kursów online w naszej szkole.

2. Czy możesz wyjaśnić różnicę między lekcjami w opcji DZIUPLA a innymi dostępnymi kursami na stronie?

Nasze lekcje dzielą się na bezpłatne i płatne. Możesz skorzystać z lekcji darmowych, ale bez możliwości wysyłania zadań domowych, poprawy wymowy, czy kontaktu z lektorem. Kursy darmowe opatrzone są sygnaturą “FREE”.  Natomiast “DZIUPLA” to regularne lekcje online, kolorowe, interesujące materiały, które dołączane są do każdej lekcji, ćwiczenia, forum, “lekcje niespodzianki” niedostępne dla pozostałych osób, jak i możliwość kontaktu oraz wysyłania zadań domowych do lektora. Stanowią one fundament Twojego członkostwa i są dostępne dla wszystkich członków od momentu dołączenia. Uwaga – zauważ, że nie zostajesz automatycznie zapisany na dostępne kursy – sam wybierasz, który chcesz rozpocząć. Kontakt z lektorem, który sprawdza Twoją wymowę, pisownię i gramatykę jest w Dziupli kluczowy. Nie musisz się nigdzie śpieszyć – każdą lekcję w kursie zaliczasz w dogodnym dla siebie czasie.

3. Jak często mogę spodziewać się wprowadzenia nowych lekcji podczas mojego członkostwa?

Co piątek wprowadzamy lekcje na poziomie A1. Po zakończeniu kursu A1 uczeń rozpoczyna kurs A2, następnie, B1, B2, C1 i – finalnie – C2. Celem Dziupli jest doprowadzenie uczniów do biegłości w języku angielskim. To, kiedy pojawiają się lekcje znajdziesz w planie lekcji w górnym menu strony oraz na grupie FB DZIUPLA, do której zostajesz dołączony, kiedy wykupujesz członkostwo.  Dodatkowo, w ramach subkrypcji otrzymujesz lekcje “niespodzianki” (dla wszystkich, bez względu na poziom) niedostępne dla innych oraz 50% zniżkę na intensywne warsztaty językowe, dodatkowe kursy poziomujące lub specjalistyczne w naszej szkole.

4. Czy istnieje dodatkowy koszt związany z dostępem do nowych kursów wprowadzanych w trakcie mojego członkostwa?

Nie, nie ma dodatkowych opłat za dostęp do nowych kursów wprowadzanych w trakcie Twojego członkostwa, jeśli nowy kurs opatrzony jest sygnaturą “DZIUPLA”. Wszystkie te kursy są zawarte w ramach Twojej subskrypcji. Szkoła będzie mieć jednak w swojej ofercie dodatkowe kursy specjalistyczne (np. warsztaty gramatyczne, angielski medyczny, angielski prawniczy, programy rozumienia ze słuchu, czy intensywne warsztaty brytyjskiej wymowy) z możliwością wzięcia w niektórych z nich udziału w szkole, przez ZOOM. Jeśli brałeś udział w naszych intensywnych, 12 tygodniowych warsztatach gramatycznych w latach poprzednich, na pewno wiesz, o jaki typ kursów chodzi. Będą one opatrzone sygnaturą “MASTERCLASS”. Jako subskrybent “DZIUPLA” dostęp do wszystkich kursów z tą sygnaturą będziesz mógł wykupić otrzymując 50% zniżkę. Osoba nie będąca subskrybentem lub uczniem szkoły Advans Language School™ nie otrzyma tak atrakcyjnej oferty. Będziemy informować Cię na bieżąco, jakie “MASTERCLASS” kursy pojawią się w każdym roku abyś mógł wziąć w nich udział. Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w sesjach ZOOM niczego nie stracą. Kursy tego typu są nagrywane a uczniowie otrzymują do nich prywatny dostęp. 

5. Czy mogę wybrać kolejność zapisywania się na kursy w ramach mojego członkostwa?

Tak, masz elastyczność w wyborze kolejności zapisywania się na kursy. Możesz zapisać się na aż 50 jednocześnie (take it easy, ok..?).

6. Czy, jeśli cena subskrypcji wzrośnie, bedę automatycznie płacić więcej?

Nie – i to jest wspaniałe! Zapisuąc się w ramach ceny danej subskrypcji i zakładając, że z niej nie zrezygnujesz,  będziesz płacić zawsze najniższą stawkę, nawet jeśli w międzyczasie opłaty za członkostwo ulegną podwyższeniu. Innymi słowy: jeśli wykupisz subskrypcję w cenie £19.99, a w międzyczasie jej cena wzrośnie np. do £23.99, ty będziesz nadal płacić £19.99, aż do momentu w którym z niej zrezygnujesz.  Nowa subskypcja będzie wtedy kosztować Cię drożej. Jeśli ważność twojej karty wygaśnie i Twoje członkostwo minie, zobowiązujesz się do opłaty subskrypcji po nowej cenie. Czuwanie nad tym należy do Ciebie, nie do nas. Warto więc wskoczyć do “DZIUPLI” już na samym początku. UWAGASubskrypcje pobierane są automatycznie z miesiąca na miesiąc – wystarczy dokonać tylko pierwszej opłaty. 

7. W jaki sposób będę informowany o wprowadzaniu nowych kursów w moim członkostwie?

Będziemy informować Cię o nowych kursach i ich datach wprowadzenia za pomocą powiadomień i aktualizacji w Twoim panelu członkowskim, jak i informacjach na forum i grupie  Advans Classroom na “Fejsie”. 

8. Czy istnieje limit liczby kursów, na które mogę się zapisać jednocześnie w ramach mojego członkostwa?

Tak, możesz zapisać się na maksymalnie pięćdziesiąt kursów jednocześnie w ramach Twojego członkostwa “DZIUPLA”. Dlaczego? By lektorzy mieli możliwość przejrzenia zadań, dyskusji i informacji na forum poświęcając wszystkim uwagę. 

9. Czym jest forum i czy warto dołączyć?

Forum DZIUPLA to prywatne miejsce, gdzie bezstresowo możesz ćwiczyć swój angielski. Dołączając do forum swojego kursu (i nie tylko!) masz możliwość konwersacji z lektorem, jak i innymi członkami grupy. Martwisz się, że Twoj angielski nie jest na tyle dobry, by pisać? Mylisz się. Nie oceniamy i w żaden sposób nie krytykujemy. Nie wytykamy żadnych błędów, co więcej – nie pozwalamy innym na krytykę Ciebie pod groźbą usunięcia ze strony i cofnięcia członkostwa. Budujemy bezpieczne miejsce, gdzie możesz spróbować swoich sił, bez obaw, że zostaniesz wyśmiany. Forum jest po to, by się “rozgadać”, przećwiczyć to, co pojawiło się na lekcji, jak i dołączyć do dyskusji, jeśli tylko masz na to ochotę. Bardzo serdecznie namawiamy do tego, byś spróbował/a i odważył/a się na forumową wiadomość. Zobaczysz, że połkniesz bakcyla!

10. Co się dzieje z dostępem do kursów po anulowaniu mojego członkostwa?

Po anulowaniu członkostwa, masz dostęp do kursów w ramach opłaconego miesiąca. Jeśli ten okres minie – wygaśnie również Twój dostęp do kursów oraz progres nauki, jaki osiągnąłeś w ramach każdego z nich.

11. Czy mogę anulować moje członkostwo w dowolnym momencie i jaki jest proces anulowania?

Tak, możesz anulować swoje członkostwo w dowolnym momencie. Proces anulowania jest prosty, a instrukcje znajdziesz w ustawieniach konta członkowskiego. W przypadku problemów – prosimy o wiadomość. 

12. Czy są jakieś zwroty lub opłaty proporcjonalne za anulowanie mojego członkostwa przed jego datą wygaśnięcia?

Nie oferujemy zwrotów ani opłat proporcjonalnych za anulowanie członkostwa przed jego datą wygaśnięcia. Twoje członkostwo pozostaje aktywne do końca bieżącego okresu rozliczeniowego.

13. Strona jest częściowo po angielsku, a częściowo po polsku, dlaczego?

Chcemy, byś przyzwyczajał/a się do używania angielskiego już od pierwszego momentu, dlatego nie wszystkie obiekty na stronie są tłumaczone (np. “Start Course” – “Rozpocznij kurs”), ale zapewniamy, że nawigacja jest łatwa i nie przysporzy Ci problemów. Słówka, których nauczysz się operując stroną, są bardzo praktyczne i zobaczysz, że bardzo przydadzą Ci się w nauce. Zapewniamy, że łatwo Ci będzie się odnaleźć na naszej witrynie.

14Aby dołączyć do szkoły Advans Language School™ wymagana jest rekrutacja. Czy osoba, która śledzi Wasze kursy w “DZIUPLI” i uczy się na bieżąco ma możliwość zostania wolnym słuchaczem lub dołączenia do dowolnego kursu?

Tak, pod warunkiem, że zaliczy końcowy test. Od 2024, każdy dodawany przez nas kurs poziomowy opatrzony będzie końcowym testem. Stworzyliśmy je po to, byś sprawdził/a swoją wiedzę z całości materiału i – jeśli uda Ci się otrzymać wynik w wysokości 80% lub wyżej – miał/a możliwość dołączenia do kursów w szkole (pod warunkiem odbywającej się na dany kurs rekrutacji i kolejności miejsc zgłoszenia). Do kursów prowadzonych na poziomie A1 (“Od zera do bohatera’) nie wymagany jest test. Jeśli chcesz dołączyć na takowy kurs do szkoły, śledź rekrutację. Jeśli będziesz chciał/a dołączyć do szkoły na poziom A2 lub wyżej, test będzie niezbędny, by to uczynić. Twoja aktywność na dziuplowym “FORUM” będzie tutaj również mieć znaczenie.

15. Czy każde zadanie domowe, jakie wysyłam z “DZIUPLI” zostanie sprawdzone przez lektorów?

Proponujemy różne zadania domowe – od komentarzy na forum, poprzez wysyłanie plików audio. Nie gwarantujemy tego, że odpowiemy na każdy komentarz i sprawdzimy każde zadanie domowe, które zostanie do nas wysłane – jest to niemożliwe w przypadku setek subskrybentów. Nie mniej jednak namawiamy, byś wysyłał/a wszystkie zadania o jakie prosimy. Ocenimy kilka z każdej lekcji i na pewno opatrzymy komentarzem tyle odpowiedzi na forum, ile tylko będziemy w stanie. Co więcej, aktywni uczestnicy na forum, osoby sumienne i systematyczne w swojej nauce na pewno nie umkną naszej uwadze. Warto być aktywnym!

Najczęstsze pytania i odpowiedzi (FAQ)