Advans Language School™

BOOSTER 3

1. Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?
Dla wszystkich osób mających problemy z rozumieniem ze słuchu.
2. Ile trwa kurs?
Kurs trwa trzy miesiące. Uczniowie spotykają się na 12 intensywnych sesjach, które opierają się wyłącznie o słuchowe ćwiczenia praktyczne.
3. Jak często i gdzie są spotkania?
Raz w tygodniu na komunikatorze ZOOM.
4. W które dni i o której godzinie dokładnie?
Dokładny dzień i godzina zajęć zostanie podana wtedy, gdy będziemy dysponować wystarczającą ilością chętnych. Na formularzu zgłoszenia na kurs poprosimy Cię o podanie dnia i godziny, które najbardziej będą Ci odpowiadać. Weź pod uwagę, iż wszystkie sesje są nagrywane. Nawet jeśli nie będziesz mieć możliwości wzięcia udziału w lekcji, możesz obejrzeć ją po kilku godzinach na swojej grupie.
5 NIe uczestniczyłem w żadnym "Boosterze" do tej pory. Czy mogę wziąć udział w tej wersji?
Tak, ale weź pod uwagę, iż zawiera ona materiał z poziomu ponadpodstawowego rozszerzonego. Jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z programem "Booster", kurs moze wydawać ci się trudny.
6. Ile trwają sesje?
60 minut każda. Są nagrywane.
7. Ile kosztuje kurs?
Całość kursu to koszt £100 (lub równowartość w twojej walucie). Możesz opłacić go w trzech miesięcznych ratach po £34.00 każda.
8. Jaki jest program kursu?
Program kursu jest intensywny, oparty na pierwszej części kursu "A2 i ja!|" i obfituje w dyktanda, ćwiczenia słuchowe, dialogi i konwersację opartą na zaprezentowanych plikach.
9. Czy mogę zrezygnować z kursu w każdej chwili?
Tak, pod warunkiem że opłaciłeś kurs w całości. Jeśli rezygnujesz i opłacasz kurs ratalnie obowiązuje Cię spłata całości kwoty.
10. Jak oceniany jest kurs?
Znakomicie. Jesteśmy unikatową szkołą, która otrzymuje od uczniów najwyższe stopnie satysfakcji. Cenimy sobie szczerość - zachęcamy więc do tego by zapytać obecnie uczących się studentów o to, co myślą o nauce w Advans i jak oceniają swój postęp! Wystarczy, że napiszesz post dla grupie Advans Classroom. My, lektorzy - już teraz gorąco zapraszamy Cię na sesje.
11. Jestem na DZIUPLI. Czy mogę wykorzystać szyszki, by otrzymać zniżkę?
Tak. W tym programie możesz wykorzystać 500 szyszek, by uzyskać zniżkę w wysokości £5.00.