Advans Language School™

CZAS NA CZASOWNIKI

1. Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?
Dla wszystkich, którzy chcą przecwiczyć czasowniki nieregularne
w j. angielskim i nauczyć się ich na pamięć.
2. Ile trwa kurs?
Kurs trwa trzy miesiące. Uczniowie spotykają się na 12 intensywnych sesjach, na którychczasowniki omawiane są w alfabetycznej kolejności.
3. Jak często i gdzie są spotkania?
Raz w tygodniu na komunikatorze ZOOM.
4. W które dni i o której godzinie dokładnie?
Dokładny dzień i godzina zajęć zostanie podana wtedy, gdy będziemy dysponować wystarczającą ilością chętnych. Na formularzu zgłoszenia na kurs poprosimy Cię o podanie dnia i godziny, które najbardziej będą Ci odpowiadać. Weź pod uwagę, iż wszystkie sesje są nagrywane. Nawet jeśli nie będziesz mieć możliwości wzięcia udziału w lekcji, możesz obejrzeć ją po kilku godzinach na swojej grupie.
5. Czy ten kurs jest mi potrzebny?
Tak, jeśli planujesz biegłe porozumiewanie się po angielsku w przyszłości. Na kursie nie tylko ćwiczysz czasowniki, ale ich praktyczne zastosowanie w podstawowych czasach, a głównie w Present Perfect.
6. Ile trwają sesje?
60 minut każda. Są nagrywane.
7. Ile kosztuje kurs?
Całość kursu to koszt £105 (lub równowartość w twojej walucie). Możesz opłacić go w trzech miesięcznych ratach po £35.00 każda.
8. Jaki jest program kursu?
Program kursu zawiera podstawowe czasowniki nieregularne, które alfabetycznie omawiane są na każdej sesji. Otrzymujesz również atrakcyjne materiały pdf.
9. Czy mogę zrezygnować z kursu w dowolnym momencie?
Tak, pod warunkiem że opłaciłeś kurs w całości. Jeśli rezygnujesz i opłacasz kurs ratalnie obowiązuje Cię spłata całości kwoty.
10. Jak oceniany jest kurs?
Znakomicie. Jesteśmy unikatową szkołą, która otrzymuje od uczniów najwyższe stopnie satysfakcji. Cenimy sobie szczerość - zachęcamy więc do tego by zapytać obecnie uczących się studentów o to, co myślą o nauce w Advans i jak oceniają swój postęp! Wystarczy, że napiszesz post dla grupie Advans Classroom. My, lektorzy - już teraz gorąco zapraszamy Cię na sesje.
11. Jestem na DZIUPLI. Czy mogę wykorzystać szyszki, by otrzymać zniżkę?
Tak. W tym programie możesz wykorzystać 500 szyszek, by uzyskać zniżkę w wysokości £5.00.