Advans Language School™

1. DZIUPLA - OPCJA DLA ZABIEGANYCH.
Lekcje angielskiego w formie wideo, które oglądasz w dogodnym dla siebie czasie. Zadania domowe wysyłasz do lektora.

Obejrzyj przykładową lekcję wideo (wersja skrócona)👆🏻

Jeśli podobają Ci się zajęcia na grupie ADVANS CLASSROOM i lubisz uczyć się w domowym zaciszu- to jest to opcja dla Ciebie. Płatna subskrypcja  to opcja dla uczniów indywidualnych – samouków lubiących nasz styl nauczania.  

Uczniowie otrzymują dostęp do regularnych, cotygodniowych lekcji wideo wraz z ćwiczeniami. Lekcje obejmują kurs podstaw angielskiego, kurs gramatyki dla średniozaawansowanych, kurs wymowy, podkast, piosenki, lekcje specjalne (literatura, historia, sztuka).

Każda sesja lekcyjna trwa 75 minut i transmitowana jest na żywo w zamkniętej grupie, a następnie zapisywana, by uczeń miał do niej dostęp w dowolnym momencie. na zamkniętej grupie FB. Uczniowie uczą się przez komunikator ZOOM raz w tygodniu. W zalezności od wybranego trybu nauki (wolniejszy, normalny, intensywny) uczeń otrzymuje odpowiednio dobrane zadanie domowe. 

Oferujemy autorski program nauczania oparty na europejskim systemie CEFR na wszystkich poziomach zaawansowania – od A1 do C2.

Uczeń otrzymuje również prywatny login i hasło do platformy MOODLE, gdzie uczeń może wykonywać testy zaliczeniowe.

 


Uwaga! To nie wszystko!

Jako "Sówka" , w ramach szkolnego czesnego otrzymujesz dodatkowo:

1. Poniedziałkowe lekcje bonusowe

Trzy razy w miesiącu zapraszamy uczniów na lekcje bonusowe (bonuSÓWKI): wymowy, konwersacji oraz historyjek.
W ich ramach uczniowie mają możliwość kontaktu z językiem poza kursem głównym. W naszym katalogu znadują się setki lekcji nagranych przez lektora, które czekają na to, by je obejrzeć!

2. Piątek-Motywątek czyli motywacja na koncu tygodnia

Dodatkowa dawka motywacji do nauki!
Oferujemy cotygodniowe sesje motywacyjne prowadzone przez certyfikowanego coacha w dziedzinie neurolingwistyki
i motywacji w ramach których doświadczony trener motywacyjny spotyka się z uczniami po to, by dodatkowo zmotywować
i determinować do nauki.

3. Kontakt z Native Speakerem

Kontakt z Native Speakerem odbywa się albo podczas sesji opartych na edukacyjnych grach szkolnych albo wizytacjach lekcyjnych w ramach każdego poziomu. Sesje mają na celu zredukować stres oraz wyeliminować barierę językową.

UWAGA: OPCJA BEZPŁATNA

W ramach bezpłatnej nauki na naszej stronie, otrzymujesz dostęp do ciekawych materiałów, darmowych lekcji gramatyki i konwersacji oraz lekcji bonusowych. Aby uczyć się z nami bezpłatnie i  “na żywo”  – dołącz do ADVANS CLASSROOM na fejsie lub zarejestruj się na niniejszej stronie na której. We wtorek uczymy się razem gramatyki, a w środę – konwersacji. 

Wystarczy krótka rejestracja, by dołączyć do Advans Language School™️ i uczyć się angielskiego darmowo. To tu znajdziesz bestsellerowy kurs “OD ZERA DO BOHATERA” w sześćdziesięciu darmowych sesjach, lekcje gramatyki na podstawie książki “English Grammar in Use” Raymonda Murphiego oraz wiele innych.

Bezpłatny katalog lekcji rozszerza się co tydzień!