Advans Language School™

GRAMATYKA NIE GRYZIE! Część pierwsza.

1. Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?
Dla wszystkich osób, które są na poziomie ponadpodstawowym i które chciałyby nauczyć się, przećwiczyć i zrozumieć wszystkie czasy w j.angielskim. Polecany maturzystom.
2. Ile trwa kurs?
Kurs trwa trzy miesiące. Uczniowie spotykają się na 12 intensywnych sesjach, które opierają się o teorię i ćwiczenia praktyczne.
3. Jak często i gdzie są spotkania?
Raz w tygodniu na komunikatorze ZOOM.
4. W które dni i o której godzinie dokładnie?
Dokładny dzień i godzina zajęć zostanie podana wtedy, gdy będziemy dysponować wystarczającą ilością chętnych. Na formularzu zgłoszenia na kurs poprosimy Cię o podanie dnia i godziny, które najbardziej będą Ci odpowiadać. Weź pod uwagę, iż wszystkie sesje są nagrywane. Nawet jeśli nie będziesz mieć możliwości wzięcia udziału w lekcji, możesz obejrzeć ją po kilku godzinach na swojej grupie.
5. Nie znam gramatyki angielskiego. Czy to kurs dla mnie?
Jeśli gramatyka angielskiego jest Ci całkowicie obca, proponujemy kurs "Ogonek". Kurs "Gramatyka nie gryzie" i omawianie wszystkich czasów teraźniejszych, przeszłych i przyszłych mogłyby być na tym etapie zbyt dużym wyzwaniem. Kurs bowiem oscyluje na poziomie A2/B1.
6. Ile trwają sesje?
60 minut każda. Są nagrywane.
7. Ile kosztuje kurs?
Całość kursu to koszt £105 (lub równowartość w twojej walucie). Możesz opłacić go w trzech miesięcznych ratach po £35.00 każda.
8. Jaki jest program kursu?
Program kursu jest bardzo intensywny i zawiera analizę wszystkich czasów teraźniejszych, przeszłych i przyszłych w j. angielskim.
9. Czy mogę zrezygnować z kursu w dowolnym momencie?
Tak, pod warunkiem że opłaciłeś kurs w całości. Jeśli rezygnujesz i opłacasz kurs ratalnie obowiązuje Cię spłata całości kwoty.
10. Jak oceniany jest kurs?
Znakomicie. Jesteśmy unikatową szkołą, która otrzymuje od uczniów najwyższe stopnie satysfakcji. Cenimy sobie szczerość - zachęcamy więc do tego by zapytać obecnie uczących się studentów o to, co myślą o nauce w Advans i jak oceniają swój postęp! Wystarczy, że napiszesz post dla grupie Advans Classroom. My, lektorzy - już teraz gorąco zapraszamy Cię na sesje.
11. Jestem na DZIUPLI. Czy mogę wykorzystać szyszki, by otrzymać zniżkę?
Tak. W tym programie możesz wykorzystać 500 szyszek, by uzyskać zniżkę w wysokości £5.00.