Advans Language School™

KURS PRZETRWANIA - SURVIVAL ENGLISH

1. Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?
Dla osób, które chcą umieć poradzić sobie w nagłych sytuacjach językowych i nie spanikować!
2. Ile trwa kurs?
Kurs trwa trzy miesiące. Uczniowie spotykają się na 12 intensywnych sesjach.
3. Jak często i gdzie są spotkania?
Raz w tygodniu na komunikatorze ZOOM.
4. W które dni i o której godzinie dokładnie?
Dokładny dzień i godzina zajęć zostanie podana wtedy, gdy będziemy dysponować wystarczającą ilością chętnych. Na formularzu zgłoszenia na kurs poprosimy Cię o podanie dnia i godziny, które najbardziej będą Ci odpowiadać. Weź pod uwagę, iż wszystkie sesje są nagrywane. Nawet jeśli nie będziesz mieć możliwości wzięcia udziału w lekcji, możesz obejrzeć ją po kilku godzinach na swojej grupie.
5. Jestem w sytuacji, w ktorej muszę sobie sam radzić z angielskim i jest to dla mnie trudne. Czego nauczy mnie ten kurs i czy jest dla mnie?
Na kursie nauczysz się, jak zarezerwować wizytę u lekarza, wykupić receptę, wypełnić podstawowy formularz zasiłkowy, zadzwonić na pogotowie, policję i straż pożarną, poradzić sobie na wstępnej rozmowie o pracę, kupić bilet na pociąg lub autobus, i tak dalej...
6. Ile trwają sesje?
75 minut każda. Są nagrywane.
7. Ile kosztuje kurs?
Całość kursu to koszt £120 (lub równowartość w twojej walucie). Możesz opłacić go w trzech miesięcznych ratach po £40.00 każda.
8. Jaki jest program kursu?
Program kursu jest bardzo intensywny i zawiera wszystkie elementy pierwszej części kursu "Od zera go bohatera".
9. Czy mogę zrezygnować z kursu w dowolnym momencie?
Tak, pod warunkiem że opłaciłeś kurs w całości. Jeśli rezygnujesz i opłacasz kurs ratalnie obowiązuje Cię spłata całości kwoty.
10. Jak oceniany jest kurs?
Znakomicie. Jesteśmy unikatową szkołą, która otrzymuje od uczniów najwyższe stopnie satysfakcji. Cenimy sobie szczerość - zachęcamy więc do tego by zapytać obecnie uczących się studentów o to, co myślą o nauce w Advans i jak oceniają swój postęp! Wystarczy, że napiszesz post dla grupie Advans Classroom. My, lektorzy - już teraz gorąco zapraszamy Cię na sesje.
11. Jestem na DZIUPLI. Czy mogę wykorzystać szyszki, by otrzymać zniżkę?
Tak. W tym programie możesz wykorzystać 500 szyszek, by uzyskać zniżkę w wysokości £5.00.