Advans Language School™

TAKA SYTUACJA!

1. Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?
Dla osób , ktore chcą postawić na rozmowę i umiejętność językowego radzenia sobie w wielu różnorozdnych, życiowych sytuacjach.
2. Ile trwa kurs?
Kurs zawiera 60 sesji (trwa około 15 miesięcy).
3. Jak często i gdzie są spotkania?
Raz w tygodniu na komunikatorze ZOOM.
4. W które dni i o której godzinie dokładnie?
Dokładny dzień i godzina zajęć zostanie podana wtedy, gdy będziemy dysponować wystarczającą ilością chętnych. Na formularzu zgłoszenia na kurs poprosimy Cię o podanie dnia i godziny, które najbardziej będą Ci odpowiadać. Weź pod uwagę, iż wszystkie sesje są nagrywane. Nawet jeśli nie będziesz mieć możliwości wzięcia udziału w lekcji, możesz obejrzeć ją po kilku godzinach na swojej grupie.
5. Czy ten kurs nauczy mnie mówić?
Na kursie będziesz mieć możliwość nauczenia się wielu przydatnych zwrotów i wyrażeń, które pomogą Ci w wielu stresujących sytuacjach (i nie tylko!).
6. Ile trwają sesje?
60 minut każda. Są nagrywane.
7. Ile kosztuje kurs?
Całość kursu to koszt £600 (lub równowartość w twojej walucie). Możesz opłacić go w miesięcznych ratach po £40.00 każda.
8. Jaki jest program kursu?
Program kursu jest bardzo intensywny. Kurs jest połączeniem naszego 12 tygodniowego kursu przetrwania i rocznego kursu konwersacji więc w tym przypadku "zaliczasz" dwa kursy jednocześnie. Masz do czynienia z wieloma scenkami sytuacyjnymi - uczysz się, jak poradzić sobie w każdej z nich.
9. Czy mogę zrezygnować z kursu w dowolnym momencie?
Tak.
10. Jak oceniany jest kurs?
Znakomicie. Jesteśmy unikatową szkołą, która otrzymuje od uczniów najwyższe stopnie satysfakcji. Cenimy sobie szczerość - zachęcamy więc do tego by zapytać obecnie uczących się studentów o to, co myślą o nauce w Advans i jak oceniają swój postęp! Wystarczy, że napiszesz post dla grupie Advans Classroom. My, lektorzy - już teraz gorąco zapraszamy Cię na sesje.