Advans Language School™

ANGIELSKI DLA SENIORÓW

1. Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?
Dla osób, które osiągnęły wiek emerytalny i chciałyby w wolnym czasie nauczyć się podstaw angielskiego.
2. Ile trwa kurs?
Kurs trwa 6 miesięcy (24 sesje).
3. Jak często i gdzie są spotkania?
Raz w tygodniu na komunikatorze ZOOM.
4. W które dni i o której godzinie dokładnie?
Dokładny dzień i godzina zajęć zostanie podana wtedy, gdy będziemy dysponować wystarczającą ilością chętnych. Na formularzu zgłoszenia na kurs poprosimy Cię o podanie dnia i godziny, które najbardziej będą Ci odpowiadać. Weź pod uwagę, iż wszystkie sesje są nagrywane. Nawet jeśli nie będziesz mieć możliwości wzięcia udziału w lekcji, możesz obejrzeć ją po kilku godzinach na swojej grupie.
5. Zaczynam od zera i uczę się bardzo "topornie". Czy to kurs dla mnie?
Tak. Niniejszy kurs prowadzony jest wolniejszym tempie, z dużym naciskiem na konwersację a z mniejszym naciskiem na elementy gramatyki. Nie wymagamy od Ciebie znajomości angielskiego - możesz zacząć nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałe(a)ś do czynienia z tym językiem.
6. Ile trwają sesje?
60 minut każda. Są nagrywane.
7. Ile kosztuje kurs?
Całość kursu to koszt £210 (lub równowartość w twojej walucie). Możesz opłacić go w sześciu miesięcznych ratach po £35.00 każda.
8. Jaki jest program kursu?
Program kursu zawiera podstawowe zagadnienia w j. angielskim - pytanie o godzinę, podróże, zamawianie w restauracji, opowiadanie o życiu i rodzinie, itp.
9. Czy mogę zrezygnować z kursu w dowolnym momencie?
Tak.
10. Jak oceniany jest kurs?
Znakomicie. Jesteśmy unikatową szkołą, która otrzymuje od uczniów najwyższe stopnie satysfakcji. Cenimy sobie szczerość - zachęcamy więc do tego by zapytać obecnie uczących się studentów o to, co myślą o nauce w Advans i jak oceniają swój postęp! Wystarczy, że napiszesz post dla grupie Advans Classroom. My, lektorzy - już teraz gorąco zapraszamy Cię na sesje.
11. Jestem na DZIUPLI. Czy mogę wykorzystać szyszki, by otrzymać zniżkę?
Tak. W tym programie możesz wykorzystać 500 szyszek, by uzyskać zniżkę w wysokości £5.00.