Advans Language School™

Gramatyka dla zdezorientowanych.

1. Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?
Dla osób, które juz uczyły (lub uczą) się języka, ale mylą czasy, czasowniki modalne, mają problem z operatorami, itp.
2. Ile trwa kurs?
Kurs trwa sześć miesięcy. Uczniowie spotykają się na 24 intensywnych sesjach, które opierają się o teorię i ćwiczenia praktyczne.
3. Jak często i gdzie są spotkania?
Raz w tygodniu na komunikatorze ZOOM.
4. W które dni i o której godzinie dokładnie?
Dokładny dzień i godzina zajęć zostanie podana wtedy, gdy będziemy dysponować wystarczającą ilością chętnych. Na formularzu zgłoszenia na kurs poprosimy Cię o podanie dnia i godziny, które najbardziej będą Ci odpowiadać. Weź pod uwagę, iż wszystkie sesje są nagrywane. Nawet jeśli nie będziesz mieć możliwości wzięcia udziału w lekcji, możesz obejrzeć ją po kilku godzinach na swojej grupie.
5. Mówię słabo po angielsku, wszystko mi się myli. Czy ten kurs mi pomoże?
Tak, pod warunkiem, że już wcześniej uczyłeś sie angielskiego, a jedynie gramatyka to Twoja słaba strona. Jeśli masz problem ze słówkami, wyrażeniami, czy wymową sięgnij po kurs "Ogonek 1,2 3".
6. Ile trwają sesje?
75 minut każda. Są nagrywane.
7. Ile kosztuje kurs?
Całość kursu to koszt £240 (lub równowartość w twojej walucie). Możesz opłacić go w sześciu miesięcznych ratach po £40.00 każda.
8. Jaki jest program kursu?
Program kursu jest intensywny i opiera się na podstawowych wiadomosciach, jakie uczeń powinien posiadać na poziomie podstawowym i średnim.
9. Czy mogę zrezygnować z kursu w dowolnym momencie?
Tak, pod warunkiem że opłaciłeś kurs w całości. Jeśli rezygnujesz i opłacasz kurs ratalnie obowiązuje Cię spłata całości kwoty.
10. Jak oceniany jest kurs?
Znakomicie. Jesteśmy unikatową szkołą, która otrzymuje od uczniów najwyższe stopnie satysfakcji. Cenimy sobie szczerość - zachęcamy więc do tego by zapytać obecnie uczących się studentów o to, co myślą o nauce w Advans i jak oceniają swój postęp! Wystarczy, że napiszesz post dla grupie Advans Classroom. My, lektorzy - już teraz gorąco zapraszamy Cię na sesje.