Advans Language School™

ADVANS LANGUAGE SCHOOL™️

MOTYWACJA + SYSTEMATYCZNOŚĆ = SUKCES!

Jesteśmy członkiem NATECLA – brytyjskiej organizacji zrzeszającej placówki i nauczycieli zajmujących się edukacją w zakresie angielskiego i innych języków obcych dla dorosłych.

Advans Language School™jest holistyczną placówką edukacyjną z siedzibą w Wielkiej Brytanii, znacznie różniącą się od obecnie funkcjonujących szkół językowych. Nasz autorski program języka angielskiego zabiera ucznia w podróż od podstaw angielskiego aż do całkowitej biegłości. Program stworzony przez mgr Monikę Evans opiera się na europejskim systemie kształcenia językowego (CEFR, A1 – C2) i w ścisły sposób łączy naukę angielskiego z regularną motywacją ucznia oraz systematycznością w procesie uczenia się jako niezbędny składnik sukcesu. Szkoła udziela również bezpłatnych lekcji j. angielskiego, ale i polskiego (dla obcokrajowców) w ramach niezwykle popularnego, osobnego programu – podcastu “Polski z Grażyną”. Portal MemoCreo uznał podcast za jeden z najlepszych tego typu w internetowej przestrzeni. 

Szkoła szczyci się najwyższym poziomem edukacji nie tylko uczniów, ale i lektorów. Lektorzy Advans szkoleni są w zakresie nauczania j. angielskiego metodą ADVANS LANGUAGE SCHOOL™️ w osobnym programie ATTA. Każdy lektor ADVANS zna program edukacyjny w najdrobniejszym detalu i jest szczegółowo przygotowywany merytorycznie do prowadzenia każdej z sesji.

mgr Monika Evans, MCIL, IPHM

British Near - Native.
Założycielka i dyrektorka placówki; lektor główny. Członkini nadzwyczajna Stowarzyszenia Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS w zakresie j. angielskiego i słowackiego oraz członkini londyńskiego The Chartered Institute of Linguists. Evans jest nie tylko lektorem, ale i muzykiem. Jako autorka szkolnych materiałów, prowadzi kursy główne, lekcje bonusowe w zakresie konwersacji, wymowy i ćwiczeń słuchowych, warsztaty edukacyjne oraz sesje motywacyjne i medytacyjne w szkole. Pisze, produkuje i śpiewa szkolne piosenki służące nauce języka. Wpisana na listę terapeutów holistycznych w zakresie medytacji, rozwoju duchowego, treningu umysłu oraz motywacji. Evans jest również lektorką główną w opcji DZIUPLA.

Paul Evans

British Native Speaker.
Współzałożyciel ADVANS i lektor wspomagający. Prawdziwy fan języka polskiego i polskiej kultury prowadzący w ADVANS lekcje w nowej edycji kursu "Od zera do Bohatera" oraz "C for Confidence" na poziomie zaawansowanym i biegłym w opcji DZIUPLA. Paul prowadzi w szkole sesje konwersacyjne w ramach gry językowej “SNAVDA” oraz "BARNABA BLACK" oraz wizytuje szkolne zajęcia. W kręgach szkoły nazywany “Majorem”. Jest lektorem głównym poziomu C w opcji DZIUPLA oraz lektorem wspomagającym na pozostałych poziomach. Wewnętrznie zajmuje się kluczowymi decyzjami dotyczącymi placówki.

Sylwia Borkowska

Wolontariuszka szkoły. Zawsze uśmiechnięta, pełna optymizmu, niezwykle cierpliwa i przede wszystkim – służąca poradą i pomocą. Sylwia odpowiada na pytania związane z nauką i przybliża działanie i metodę ADVANS wszystkim osobom spoza szkoły na grupie ADVANS CLASSROOM. Jeśli jesteś członkiem naszej rosnącej w siłę grupy, zapewne znasz Sylwię z niezwykle pomocnych, treściwych "rolek" jakie udostępnia grupowiczom, jak i ciekawych postów przybliżających działanie placówki.

mgr Monika Rogulska

Lektor i zastępca dyrektora. Obsesyjnie zakochana w gramatyce języka angielskiego. Posiadająca rewelacyjną pamięć do szczegółów i znająca program szkoły od podszewki, “Rogusia” prowadzi w ADVANS kursy główne, wyrównujące ("Ogonek"), warsztaty gramatyczne, jak i słuchowe ("Czas na czasowniki" oraz “Booster”). Jest autorką ćwiczeń oraz szkolnych wyzwań gramatycznych. Od początku koordynuje grupę Advans Classroom przypominając grupowiczom nie tylko o planie darmowych lekcji, ale i ważnych informacjach dotyczących rekrutacji.

mgr Paola Mroczek

Lektor i koordynator ds. uczniów.
Mistrzyni wymowy kochająca liverpoolski akcent, prowadząca w ADVANS kursy główne, warsztaty słuchowe (“Booster”) oraz szkolne warsztaty brytyjskiej wymowy na wszystkich poziomach zaawansowania. Koordynuje sprawy studenckie i sprawuje pieczę nad wolontariatem w szkole. Niezwykle ciepła, cierpliwa i serdeczna sprawia, że uczniowie bardzo komfortowo czują się na zajęciach.