Hello!

Nauka w ADVANS

Nabór na tzw. “kurs pełny” (mający 6 stopni zaawansowania: A1, A2, B1, B2, C1, C2) odbywa się zwykle dwa razy w roku; w semestrze zimowym i letnim. Uczniowie zaczynają od podstaw i w toku kilku lat  osiągają biegłość językową. Innymi słowy – raz, a dobrze!
Uczysz się w grupie do 14 osób, na komunikatorze ZOOM. Nauczyciel kilkakrotnie w miesiącu uzupełnia bibliotekę wideo o dodatkowe lekcje słówek, komunikacyjnego angielskiego, oraz kilku lekcji              w wirtualnej klasie na poziomach (A2- C2). Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w każdej lekcji wirtualnej. Ostatnia lekcja miesiąca to spotkanie klasowe z lektorką           i Native Speakerem. Te sesje również są nagrywane. 
Wszystkie lekcje są nagrywane, więc możesz obejrzeć je w dogodnym dla siebie czasie. Nie musisz się więc stresować, że opuszczasz zajęcia.  Wystarczy, że pobierzesz aplikację Patreon, a następnie zainstalujesz ją na swoim telefonie, by mieć dostęp do lekcji nie tylko z komputera, ale.     i smartfona…nawet w pracy!  

Blog ADVANS

0

grupowiczów

w prywatnej grupie Advans Classroom

0

“Sówek”

 uczących się obecnie w naszej szkole

0

lekcji

udzielonych z pasją od momentu powstania szkoły

0

lat

trwania na rynku edukacji dorosłych.

Zajęcia darmowe

Co? Gdzie? Kiedy? 

Darmowe zajęciach w ramach FB Live na zamkniętej grupie odbywają się we wtorki i środy o 17.00 (UK). We wtorki zgłębiamy gramatykę na rozszerzonym poziomie,  w środę – podstawy. Swoje odpowiedzi wysyłasz w komentarzu do lekcji LIVE. 

Poznaj lektorkę, ucz się z uśmiechem na twarzy i sprawdź, dlaczego lista zgłoszeń na kursy w ADVANS zapełnia się w zaledwie kilka dni! 

 

Dołącz do  Advans Classroom i ucz się angielskiego na bezpłatnych zajęciach we wtorki i środy.

Zacznij już dziś!

Back to top